Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Záhada ducha Abrahama Lincolna: V Bielom dome ho videli už viacerí

16_abraham_lincoln1.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.whitehouse.gov
reklama:
reklama:

Je veľa duchov známych osôb, ale duch prezidenta Spojených štátov amerických patrí k jedným z najzaujímavejších.

Po atentáte na prezidenta Abrahama Lincola v roku 1865, jeho duša išla späť do Bieleho domu, kde ho videli mnohí ľudia. Bol videný prvou dámou Grace Coolidge v roku 1920, ktorá povedala, že ho videla ako sa na ňu pozerá cez okno.

V roku 1942 kráľovná Wilhelmína z Holandska odpadla po tom, ako sa zobudila na klopanie na dvere a keď otvorila, na druhej strane zbadala Abrahama Lincolna.

Na návšteve Bieleho domu v roku 1940 Winston Churchill, po tom, ako sa okúpal a kráčal nahý do izby, videl utekať ducha tohto zavraždeného prezidenta.

Dcéra prezidenta Ronalda Regana Maureen často videla Lincolnovho ducha ako auru – oranžovú alebo červenú.

Svedectvá o 16. prezidentovi, ktorý sa ako duch potuluje po Bielom dome sú dosť ironické, keďže počas života prezident neveril na posmrtný život. Jeho manželka Mary Todd Lincolnová však bola spirituálne založená a v Bielom dome usporiadúvala seansy, ktoré vtedy prezidenta nezaujímali.

Famous ghosts abraham lincoln.jpg
www.the-line-up.comFoto: www.the-line-up.com

Na fotke je Mary Todd Lincolnová a za ňou duch jej manžela. Kým toto môže byť následok zlej expozície, mnohonásobné tvrdenia o zazretí ducha Abrahama Lincolna už nemôžu byť len náhodou.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 10. augusta 2016Zdroj www.the-line-up.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: