Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Záhadné zmiznutia ľudí, ktorých už nikdy nenašli – 2. časť

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.johnnygosch.com findingashadegree.wordpress.com
reklama:
reklama:

Títo ľudia chýbajú svojim rodinám a blízkym už roky – stále sa ich nikomu nepodarilo vypátrať. Existuje veľmi málo dôkazov a stôp, ktoré by pomohli objasniť tieto záhadné zmiznutia.

Nájdený a znovu stratený

12-ročný Johnny Gosch zmizol počas ranného roznášania novín 9. septembra roku 1982. Jeho otec našiel Johnyho vozík s novinami opustený na ulici. Susedia tvrdili, že videli, ako chlapca niekto sledoval. Polícia však nedokázala nájsť Johnyho a ani ďalšie žiadne stopy.

O 15 rokov neskôr zaklopali dvaja muži na dvere Johnyho domu, ktoré im otvorila jeho matka. Jeden z nich tvrdil, že je jej syn John. Matka bola naozaj presvedčená, že to bol jej syn kvôli jeho vzhľadu a materskému znamienku na hrudi. John sa jej zdal byť vystrašený a správal sa tak, ako keby si od druhého muža pohľadom pýtal povolenie rozprávať.

Dvaja muži zostali hodinu a pol na návšteve a potom bez slova odišli. John svoju rodinu odvtedy už viac nekontaktoval.

Johnyho matka tvrdí, že ho prinútili žiť s novou identitou. Špekuluje sa, že Johny bol unesený do pornografického priemyslu a že sa dnes skrýva z vlastných dôvodov.

en.wikipedia.org

Zmizla z domu uprostred noci

Bol 14 február roku 2000, kedy sa 9-ročná Asha Degree údajne zbalila uprostred noci a odišla z domu so svojou školskou taškou. Jej mama až ráno zistila, že je Asha nezvestná. Polícia verí, že Asha odišla dobrovoľne, no jej rodina tvrdí opak. Ich dcéra bola hanblivá a dobre vychovaná, takže takéto niečo by nikdy neurobila.

Viacero motoristov videlo, ako sa v skorých ranných hodinách Asha potulovala po diaľnici. Keď jeden vodič zastavil, aby sa Ashy spýtal, či je v poriadku, tak utiekla do blízkeho lesa.

Okamžite bolo spustené pátranie, počas ktorého našli obaly od cukríkov a Ashinu sponku v jednom prístrešku v lese. O rok neskôr našil jej školskú tašku zabalenú vo vreci na smeti na stavenisku. Asha ani jej telo však stále nebolo nájdené.

Asha_degree.jpg
en.wikipedia.org
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 7. apríla 2018Zdroj www.buzzfeed.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: