Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Záhadné zmiznutia ľudí, ktorých už nikdy nenašli – 3. časť

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.nbcdfw.com en.wikipedia.org
reklama:
reklama:

Títo ľudia chýbajú svojim rodinám a blízkym už roky – stále sa ich nikomu nepodarilo vypátrať. Existuje veľmi málo dôkazov a stôp, ktoré by pomohli objasniť tieto záhadné zmiznutia.

Zmiznutie Zebb Quinna

18-ročný Zebb pracujúci vo Walmarte a jeho 21-ročný kolega Robert Owens boli na ceste prehliadnuť si auto, ktoré si Zebb chcel kúpiť. Obidvaja šoférovali vlastné auto. Zebb zrazu v polovici cesty zastavil a povedal Robertovi, že sa musí vrátiť domov. Nikdy sa však nevrátil.

www.the13thfloor.tv

V ten istý deň neskôr prijali Roberta do nemocnice. Tvrdil, že mal autonehodu, počas ktorej si zranil hlavu a zlomil rebrá.

O 2 týždne neskôr bolo Zebbove auto nájdené na jednom parkovisku. Na aute boli rúžom nakreslené pery a vnútri auta bolo zamknuté šteniatko. Po Zebbovi nebolo ani stopy.

V roku 2015 bol Zebbov kolega Robert obvinený z vraždy Cristie Schoen a jej manžela J.T. Codda. O dva roky neskôr bol Robert taktiež obvinený z vraždy Zebba Quinna, avšak jeho telo či akékoľvek pozostatky nenašli.

Nezvestná trojica dievčat z Fort Worthu

17-ročná Rachel Trlica, jej 14-ročná kamarátka Lisa Wilson a susedka Lisy, 9-ročná Julie Moseley, sa 13. decembra 1974 vybrali na nákup vianočných darčekov do nákupného centra Seminary South. Rachel mala odviezť dve dievčatá domov, no všetky tri záhadne zmizli.

cw33.com

O pár hodín neskôr v rovnaký deň bolo Rachelino auta nájdené na parkovisku v blízkom obchode Sears. V zamknutom aute sa nachádzali nakúpené darčeky, no po dievčatách neostala ani stopa.

Rachel bola veľmi mladá, no napriek tomu už vydatá. Na ďalší deň jej manželovi prišiel list napísaný detským písmom: Viem, že to schytám, no museli sme jednoducho vypadnúť. Ideme do Houstonu. Vidíme sa za týždeň. Auto je v hornej časti parkoviska Sears. S láskou Rachel.

Manžel Rachel Tom jednoznačne potvrdil, že to nebolo jej písmo. Dievčatá v Houstone ani nikde inde dodnes nenašli.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 8. apríla 2018Zdroj www.buzzfeed.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: