Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena sa rozhodla zjesť počas štedrovečernej večere popol svojej matky

Ilus.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Mladej žene zomrela nečakane matka, a nevie sa s tým zmieriť. Na silné puto, ktoré medzi nimi pretrvávalo, sa nedá len tak zabudnúť. 

41-ročná žena menom Debra Parsons pochádza z britského mesta Folkestone v Kente, v Anglicku. Medzi ňou a jej matkou Doreen Brown bolo veľmi silné puto, ako u väčšiny rodičov a ich detí. Preto nečakaná smrť Doreen veľmi hlboko zasiahla jej dcéru.

Zena2.jpg
www.youtube.com

Doreen zomrela nečakane v máji, po problémoch s dýchacími cestami a po infekcii hrudníka. Pre Debru to budú prvé Vianoce bez milovanej mamičky. Rovnako to tiež bude výročie smrti jej syna, ktorý sa narodil predčasne v roku 1996.

Matka.jpg
Foto: www.imgur.com

Smutná žena sa rozhodla, že popol svojej nebohej matky bude jesť počas štedrovečernej večere. Jej popolom posype moriaka a vianočný puding. Vraví, že len týmto spôsobom bude matka stále pri nej. „Ľudia si môžu myslieť, že som šialená, no len takto môže naďalej žiť. Keď je vo mne“, povedala Debra.

Zena 1.jpg
Foto: www.imgur.com

„Je to jediná vec, ktorá ma prenesie cez prvé Vianoce bez mamičky“, vraví Debra. „Vidím to ako pozitívnu vec – dovoľte jej, aby sa ku mne priblížila a zapojila sa aj do rodinného dňa. Mám pocit, že môže žiť, keď je v mojom vnútri, pretože ak je súčasťou mňa, môže dýchať cez moje telo. Môj dych je jej dych.“

Zena4.jpg
Foto: www.imgur.com

Povedala: „Moja mama a ja sme mali naozaj silnú väzbu. Takú, ktorú by nikdy nezlomila ani smrť. Takú, ktorá mi vždy pomohla cez všetky vzostupy aj pády môjho života a zrazu tu už nie je. Nechcela som jej popol len tak rozptýliť, pretože by to bolo ako odhodenie. Rozhodla som sa, že s jej popolom urobím niečo, čo by zmenilo spôsob, akým sme si ju pamätali.“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 18. decembra 2017Zdroj www.dailymail.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: