Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena zomrela 10 dní po pôrode trojičiek. A tak zostal otec sám s piatimi deťmi.

Trio.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

S toutu rodinkou sa osud veru nemaznal. Navždy ich opustila matka a tak otec zostal sám s piatimi deťmi.

Joey a Casi Rott spolu so svojimi dvomi dcérami sa už nevedeli dočkať príchodu očakávaných trojičiek. Ako sa blížil termín, matka musela podstúpiť trochu predčasne cisársky rez. Ona aj deti boli určitý čas v nemocnici, aby sa uistili, že všetci sú v poriadku. O niekoľko dní neskôr lekári povedal Casi, že je natoľko zdravá, že môže ísť domov. Avšak, neskôr, ešte v ten deň, začala pociťovať bolesť na hrudi.

https://www.youtube.com/watch?v=TXZGlFII9p8
www.youtube.com

Lekári jej objavili veľké krvné zrazeniny v pľúcach v dôsledku intenzívneho tehotenstva a sekcie. Diagnostikovali jej chudokrvnosť a čoskoro sa jej podarilo vrátiť opäť domov, zatiaľ čo malé trojičky ešte zostali v nemocnici. No potom sa stalo nemysliteľné.

Trio2.jpg
Foto: www.imgur.com

Casi cítila viac bolesti a Joey ju okamžite zaviezol do nemocnice. No bohužiaľ, stala sa tragédia. Jej organizmus zlyhal a zomrela. Muž tak ostal sám s piatimi deťmi. Teraz, staršia sestra Chloe, drží sladké trojičky s obrovským úsmevom, rovnako ako mala jej matka predtým. Samozrejme, že strata matky je obrovská, ale tieto tri deti sú požehnaním pre rodinu. Joey, Chloe, Tenley, Asher, Levi a Piper zdieľajú toľko lásky medzi sebou navzájom.

https://www.youtube.com/watch?v=TXZGlFII9p8
www.youtube.com

Zatiaľ čo je Joey vďačný za zdravie všetkých piatich detí, žena mu stále veľmi chýba. Nebude pre nich ľahké dostať sa z tejto tragédie, ale celá rodina je silná. Zverejnil svoju fotografiu s deťmi so slovami: „Sme späť doma. Taký horkosladký deň … Naozaj nám chýba Casi“. Celá komunita zachytila tento tragický príbeh a vďaka facebookovej stránke „GoFundMe“ im bola poskytnutá pomoc. Neznámi ľudia sa spojili a tak rodina dostala takmer 145.000 dolárov plus nejaké zásoby, ktoré pomôžu oteckovi a jeho piatim krásnym deťom.

Tragédia, s ktorou sa bude musieť rodinka vysporiadať!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 31. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: