Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zvláštne krátke príbehy 3. časť. Mŕtvy dom a kostrové pozostatky dvoch bratov

Halloween house
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com house/f=CPIHVX/p=2/s=DynamicRank
reklama:
reklama:

Niekedy je život zvláštnejší ako fikcia. Ak ste ten typ, ktorý dlho leží v posteli po prečítaní pár kapitol z kníh Stephena Kinga alebo niektorých strašidelných diel na Netflixe, pravdepodobne nezaspíte ani po prečítaní týchto skutočných príbehov.

Mŕtvy dom

Pre jeden mladý pár z Pensylvánie, ktorý chcel dať novú izoláciu na svoj starý dom, sa stala renovácia hororovým filmom. Pri prácach sa odkryla „izolácia“, ktorá bola na dome už predtým. Na stene boli koreniny a ďalšie podivné predmety uprostred mŕtvych tiel desiatok zvierat zabalených v roztrhaných novinových papieroch spred takmer sto rokov. Vyčistenie tohto nezvyčajného nálezu nebolo pokryté poistením vlastníka domu, pretože problém predchádzal svoju politiku. V dôsledku toho musel pár na vlastné náklady odstrániť tento neporiadok. Podľa miestnych historikov išlo o predmety používané v starej holandskej mágii- čo bývanie v dome nerobí o nič menej strašidelným alebo desivým. Nepomáha tomu ani zápach, ktorý nechce zmiznúť a ani fakt, že niektoré zo stien ešte stále neboli zrekonštruované.

http://wtvr.com/2015/02/13/family-makes-horrific-discovery-behind-walls-during-renovations/
wtvr.com

Dvojičky

V predmestskej štvrti Chattanooga v Tennesse bol dom obývaný dvomi staršími mužmi. Susedia nevideli identické dvojčatá nejakú dobu, aj keď bol trávnik dobre udržiavaný a pošta sa nikdy nehromadila. Rodinní príslušníci sa pokúsili s mužmi spojiť naposledy pred pár rokmi, ale do domu sa nedostali. Muži si žili po svojom a sami. Keď na žiadosť susedov po dlhej dobe polícia prišla vykonať kontrolu životných podmienok, našli niečo nepríjemne desivé. Kostrové pozostatky dvoch bratov, ktorí bok po boku sedeli v kreslách. Zomreli tak, ako žili- izolovane. Keďže boli odstrihnutí od spoločnosti, trvalo 3 roky, kým sa našli ich telá. Nenašli sa žiadne stopy násilia, čo ale nerobí príbeh príjemnejším ani vysvetliteľnejším.

http://www.thinkstockphotos.com/search/#house/s=DynamicRank/f=CTPIHVX
www.thinkstockphotos.com

Pozorovateľ

Po zakúpení domu snov v hodnote 1300000 dolárov, začali jednej rodine v Pennsylvánii prichádzať listy od niekoho, kto sám seba nazval „pozorovateľom“. Neznáma osoba písala listy, kde tvrdila, že dom bol majetkom rodiny po celé desaťročia, (čokoľvek to znamená) a on mal na starosti sledovať a čakať na druhého (čokoľvek to znamená). Pisateľ sa začal pýtať znepokojujúce otázky ako: „Našli ste už, čo je v stenách?“. Tiež vyjadril potešenie z toho, že vie ich mená a meno mladej krvi, ktorú mu priniesli. Vyšetrovanie miestnej polície neprinieslo žiadne výsledky. Pokiaľ ide o rodinu, odsťahovala sa a podala žalobu na predošlého majiteľa domu.

http://www.thinkstockphotos.com/search/#mystery house/f=CPIHVX/p=2/s=DynamicRank
www.thinkstockphotos.com house/f=CPIHVX/p=2/s=DynamicRank
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 27. novembra 2016Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: