Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zvláštne krátke príbehy 2. časť. Votrelec v dome a tajomný strážca

Burglar Using Crowbar To Open Glass Door
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:

Niekedy je život zvláštnejší ako fikcia. Ak ste ten typ, ktorý dlho leží v posteli po prečítaní pár kapitol z kníh Stephena Kinga alebo niektorých strašidelných diel na Netflixe, pravdepodobne nezaspíte ani po prečítaní týchto skutočných príbehov.

Zábudlivosť

Keď žena z Illinois nemohla nájsť peňaženku, ktorá zmizla z jej domu v jeden večer, priateľ ju pokladal za zábudlivú, ale žena stále trvala na tom, že peňaženku nikam neodložila, že bola na zvyčajnom mieste. Priateľ teda chcel pomôcť a rozhodol sa preskúmať zábery z kamerového systému, aby videl, kam žena položila peňaženku naozaj. Pár sledoval zábery kamier, ako vedľa seba spia na gauči. Krv im zamrzla, keď na záberoch zbadali muža. Muž stál v hornej časti schodiska a v ruke držal peňaženku. Muž nehybne stál na schodoch a pozoroval spiacu dvojicu- nekonečných 15 minút. Pár neskôr zistil, že nechali otvorené balkónové dvere, čo bol jediný možný vstup, odkiaľ votrelec mohol prísť a aj odísť. Aj keď nezmizlo nič iné okrem peňaženky, ten nepokoj a strach, ktorý prežila dvojica, keď videla ako ich niekto pozoruje spiacich dlhý čas, je nemožné si predstaviť. Hlavne, keď muž nebol nikdy chytený.

https://www.dnainfo.com/chicago/20160727/bucktown/creepy-intruder-caught-on-tape-standing-over-sleeping-bucktown-couple
www.dnainfo.com

Roj

Dvaja mladí turisti boli pripravení na ľahký výlet do parku v Arizone, keď sa počas jasného dňa na oblohe zrazu objavil mrak. Mrak tisícok nahnevaných včiel. Tento roj včiel okamžite zaútočil na nešťastného 23-ročného muža. Jeho kamarát vydesene a bezmocne sledoval, ako bol muž vystavený napospas celému roju nahnevaných včiel. Kamarát a dvojica strážnikov nebola vôbec schopná priblížiť sa k mužovi ani roj odohnať. Muža za roj včiel ani nebolo vidno. Svedkovia uvádzajú, že muž bol stále pokrytý včelami, aj keď ho nakladali do záchranárskeho auta. Po príchode do nemocnice sa roj nakoniec rozpŕchol. Ale nie kvôli snahe lekárov a všetkých okolo, ale preto, že včely dokončili svoju prácu. Mužovi sa už nedalo pomôcť.

https://pixabay.com/sk/včely-roj-hmyz-makro-276190/
pixabay.com

Strážca

Dvaja policajti z Utahu dostali tip od miestneho rybára, ktorý išli overiť. Objavili prevrátené auto v chladných vodách rieky mimo mesta Spanish Fork. Boli veľmi šokovaní, keď zrazu počuli hlas. Hlas bol slabý, ale bez pochýb prichádzal z auta a prosil o pomoc. A naozaj našli vo vozdile niekoho nažive. 18-mesačné dievčatko, ktoré však nemohlo volať o pomoc. Mladá matka dievčatka bez zjavného dôvodu zišla z cesty a teraz sedela mŕtva na prednom sedadle. Ona teda o pomoc nevolala. Kto teda prosil o pomoc? Podľa policajtov to nebol len výplod, hlas v hlave a hlavne nie v dvoch. Hlas nebol detský a bol jasný, aj keď slabučký. Napriek tomu, že dieťa viselo dolu hlavou v treskúcej zime a bez vody a jedla nekonečných 14 hodín, prežilo. Najmä vďaka tajomnému strážcovi, ktorý mu zavolal pomoc.

http://www.thinkstockphotos.com/search/#crash/s=DynamicRank/f=CTPIHVX
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 26. novembra 2016Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: