Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

18 najlepších televíznych seriálov podľa divákov, nie podľa kritikov

Horizon33_2016 12 9_16 5 42.jpg
20
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com

Patríte aj vy k fanúšikom seriálov a máte rozpozeraných aj niekoľko naraz? Seriály sú často v mnohých veciach lepšie ako filmy, objavujú sa v nich nové talenty a filmári by sa zo seriálov niekedy mohli naučiť viac o vytváraní charakterov a rozvíjaní príbehu…

Westworld

http://www.warnerbros.com/studio/divisions/television/warner-bros-television
www.warnerbros.com

Asi ťažko by sme našli spojenie takých kvalitných ľudí, ako pri tomto seriáli, na ktorom sa podieľali Jonathan Nolan (brat Christophera Nolana), Anthony Hopkins, Ramin Djawadi (skladateľ, ktorý zložil hudbu ku Game Of Thrones). Tí, ktorí si už stihli pozrieť prvé časi seriálu Westworld ho považujú za rovnako kvalitný, ako je Game Of Thrones.

Pulseras Rojas/The Red Band Society

http://www.ccma.cat/tv3/
www.ccma.cat

Pozor, nezameňte si tento seriál s americkým remakeom, ktorý sa volá rovnako. Ak chcete kvalitnú drámu, pozrite si originálnu španielsku verziu. Seriál hovorí o skupine tínedžerov, ktorí sa stretávajú ako pacienti na detskom oddelení v nemocnici. Stanú sa z nich priatelia a rozhodnú sa otestovať teóriu, ktorá hovorí, že v každej skupine priateľov je šesť typov ľudí – vodca, druhý vodca, pekný, múdry, dievča a nepostrádateľný.

Mladý pápež

http://www.hbo.com/
www.hbo.com

The Young Pope, teda Mladý pápež, je nový seriál, v ktorom Jude Law stvárňuje hlavnú postavu – pápeža menom Pius XIII.  Ide o prvého Američana, ktorý sa stal hlavou rímsko-katolíckej cirkvi. Každá scéna je dokonalá, nechýba provokácia a seriál doslova prilepil divákov k obrazovkám.

Stranger Things

https://www.facebook.com/21-Laps-Entertainment-185829081580687/
www.facebook.comFoto: www.imgur.com

V tomto seriáli sa kombinujú tri žánre – klišé seriály, v ktorých nerdi povstanú a porazia populárnych spolužiakov, sci-fi filmy o šialených vedcoch a desivé mysteriózne príbehy v štýle Stephena Kinga.

Piliere Zeme

http://www.themovienetwork.ca/
www.themovienetwork.ca

Historický miniseriál sa odohráva v 12. storočí, teda v dobe považovanej za najtemnejšiu v Anglicku. V seriáli si zahral Eddie Redmayne a ide o jednu z najlepších historických televíznych drám v posledných rokoch.

Shameless

http://www.warnerbros.com/studio/divisions/television/warner-bros-television
www.warnerbros.com

Americká komediálna dráma je remakeom úspešného anglického seriálu s rovnakým názvom. Dej sa odohráva okolo rodiny Gallagherovcov a ich alkoholického otca Franka. Rodina padá z jedného problému do druhého a snaží sa prežiť v tomto svete.

Peaky Blinders

https://www.youtube.com/watch?v=JwXfVGjSz-4
www.youtube.com

Tento seriál má všetko, čo by ste očakávali od gangsterskej drámy – pochmúrnu atmosféru, magnetizujúci soundtrack, nepredvídateľný príbeh a cool hrdinov stvárnených napríklad Cillianom Murphym či Tomom Hardym. Zaujímavosťou je, že herci sa učili rozprávať akcentom používaným v období, v ktorom sa dej seriálu odohráva.

Black Mirror

https://brightside.me/wonder-films/the-18-best-tv-series-according-to-audiences-but-not-movie-critics-271410/
brightside.me

Každá epizóda tohto seriálu sa sústredí na jedno zo ziel moderných technológií. Black Mirror poukazuje na svet, v ktorom žijeme, na svet, v ktorom ľudia zostali úplne závislí na sociálnych médiách a fotia si jedlo s jediným cieľom – získať tak veľa lajkov, ako sa dá.

Narcos

https://www.netflix.com/ru/
www.netflix.com

Seriál o kolumbíjskom kokaínovom kráľovi Pablovi Esobarovi zaujal divákov úžasnými hereckými výkonmi a dejom plným akcie a napätia.

Legendárny indický epos Mahabharata dostal nový šat. Tento seriál je asi najjednoduchší a najvtipnejší spôsob, ako ľuďom podať staroveké múdrosti. Dozvieme sa o kráľoch, bojovníkoch, hrdinoch aj bohoch a o tom, čo prežili.

Spartakus: Krv a piesok

http://www.starzglobal.com/
www.starzglobal.com

Dynamický dej, gladiátorské súboje, charizmatické postavy – to všetko nájdete v seriáli, ktorý sa odohráva v dobách Rímskej ríše. Nechýba sex, násilie a intrigy.

The Hollow Crown

http://televisioncentre.com/
televisioncentre.com

Miniseriál je adaptáciou historických divadelných hier Williama Shakespeara a účinkujú v ňom herci ako Tom Hiddleston, Benedict Cumberbatch a Jeremy Irons.

TVF Pitchers

Neuveríte, ale tento seriál má na stránke IMDb vyššie hodnotenia ako legendárny seriál Priatelia. Seriál hovorí o štyroch podnikateľoch, ktorí skončia s prácou, aby mohli začať pracovať na svojom miliónovom nápade. Čaká na nich však množstvo prekážok.

Over the Garden Wall

https://www.cartoonnetworkstudios.com/
www.cartoonnetworkstudios.com

Animovaný miniseriál nám prináša príbeh dvoch bratov, ktorí sa ocitli stratení v divočine a snažia sa nájsť cestu domov. Prekvapivo štýlový, trochu surrealistický seriál si vás rozhodne získa.

Bron/Broen

http://filmlance.se/en/
filmlance.se

Jeden z najfascinujúcejších a najsofistikovanejších krimi príbehov, ktoré sa objavili na televíznych obrazovkách. Téma, dej, postavy – to všetko spolu vytvára dokonalý príbeh, od ktorého bude ťažké odlepiť sa. A bonusom je, že všetko od akcie po postavy a ich výrazy pôsobí veľmi prirodzene.

Suits

http://www.nbcuniversal.com/business/universal-cable-productions
www.nbcuniversal.com

Milovníci seriálov zaraďujú tento seriál často k svojim najobľúbenejším. Rozpráva príbeh dvoch právnikov – Harveyho Spectera a Mikea Rossa. Títo dvaja sú takí dobrí, že vyhrávajú jeden prípad za druhým, no nie je všetko také jednoduché, ako sa môže zdať.

Horace and Pete

Seriál, v ktorom hrá aj geniálny Steve Buscemi, sa odohráva v bare Horace and Pete v New Yorku, ktorý vlastní jedna rodina už celé generácie. Pripravte sa na excelentný humor a pozitívnu filozofiu, ktorá vás donúti sa nielen zasmiať, ale aj zamyslieť.

The Crown

https://www.sonypicturestelevision.com/home.php
www.sonypicturestelevision.com

Príbeh nám ukazuje, ako sa z princeznej Alžbety stala ikonická kráľovná, a dozvieme sa viac o tom, ako funguje britská monarchia. Dej seriálu sa vyvíja veľmi pomaly, pretože popri hlavnej dejovej línii sa odohráva niekoľko vedľajších. Seriál sa zameriava na tému rodiny aj politiky a práve to z neho robí vzrušujúci a pútavý kúsok.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 9. decembra 2016Zdroj brightside.me © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme