Čisté šialenstvo. Tento mladík minul 50-tisíc dolárov a podstúpil vyše 100 zákrokov, aby sa zmenil na "bezpohlavného mimozemšťana"

Zdieľať
Befunky collagecfdsf.jpg

Vinny Ohh, tak si hovorí tento 22-ročný mladík z Kalifornie, ktorý bol ochotný zaplatiť 50-tisíc dolárov a podstúpiť viac ako 100 zákrokov len kvôli tomu, aby dosiahol vzhľad „bezpohlavného mimozemšťana“. Teraz tento vizážista verí v to, že nie je ani muž, ani žena…

Keby ste ho stretli na ulici, určite by ste ho neprehliadli. Vinny Ohh podstúpil prvé úpravy svojho vzhľadu už ako 17-ročný, keď si nechal vyplniť pery. Potom nasledovali dve operácie nosa, niekoľko vypĺňaní lícnych kostí a oblasti obočia.

Hoci na úpravu svojho vzhľadu minul už poriadne mastnú sumu, ešte ani zďaleka neskončil a v pláne má investovať do seba ďalších 160-tisíc dolárov. Chce si totiž dať odstrániť genitálie, bradavky a pupok.

Vinny tvrdí, že sa chce stať bezpohlavným mimozemšťanom, aby reflektoval svojím vzhľadom to, ako sa cíti vo vnútri. Pre DailyMail vyhlásil, že chce byť hybridom, ani mužom, ani ženou. Od svojich 17-tich rokov chodí k lekárom a zisťuje, či je niečo také možné, no zatiaľ neuspel.

Vinny je myšlienkou bezpohlavnosti skutočne posadnutý a tvrdí, že je schopný žiť bez pohlavných orgánov.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom