Definitívny koniec Johnnyho Valdu! Youtube mu už neprinášal želané čísla

Zdieľať
Maxresdefault 4.jpg

Český youtuber Johnny Valda sa po reštarte svojej Youtube kariéry opäť postavil pred kamery a v najnovšom videu oznámil svoj definitívny koniec s videami.

Učinil tak osem mesiacov po svojom prvom konci na internete, ktorý prišiel z rovnakých dôvodov ako teraz. Najznámejší Johnnyho program – Švédska trojka, sa dokázal pomerne rýchlo vrátiť a Johnny tak skúšal obnoviť zašlú slávu. K tomu pridal aj niečo zo svojho smerovania a na jeho kanály sme tak mohli vidieť aj hudobný program Edemíčko. K tomu sa ešte snažil reuploadnuť staré videá s cenzúrou, aby vyhovovali novým pravidlám internetovej platformy a nepostihla ich sankcia obmedzeného speňaženia.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt johnny valda

Ani to však nestačilo a Johnnymu tak táto cesta nevyšla podľa predstáv. Okrem frustrácie z klesajúcej sledovanosti sa boril aj s slabšou motiváciou a chuťou do práce. Sám priznáma, že slabšie čísla mu prinášali menej slávy a tá aj peňazí, ktoré sú pre Johnnyho dosť dôležité.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt johnny valda

Z internetu sa ale Johnny nestratí. Svoje šťastie ide skúšať na inej internetovej platforme. Tou je Twitch.tv, kde bude Valda okrem hier, prípadne Švédskej trojky, streamovať aj hudobné sety. Tie nájde aj na Youtube kanály – Valda Sound.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom