Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Desivé mestské legendy pochádzajúce z Ameriky – 12. časť

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.flickr.com
reklama:
reklama:

Keď ide o desivé mýty a legendy, tak Amerika nie je žiadnou výnimkou. V každom štáte sa nájde strašidelný príbeh, o ktorom sa povráva do dnešného dňa.

Južná Dakota: Walking Sam

V rezervácii Pine Ridge Indian sa v nociach potuluje viac ako dva metre vysoká a chudá postava Walking Sama. V nočných hodinách sa väčšinou osamelých ľudí, najmä tínedžerov, pokúša prinútiť k samovražde.

Legenda o Walking Samovi vznikla pravdepodobne kvôli množstvu pokusov o samovrážd, ktoré sa v rezervácii odohrávajú. Počas doby kratšej ako jeden rok, od decembra 2014 do mája 2015, sa na tomto mieste pokúsilo vziať si život 103 ľudí.

www.ranker.com

Tennessee: Chlapec v zrkadle

The Pine Haven School je stará, opustená a duchmi obývaná škola, ktorá sa nachádza v meste Jamestown.

Podľa jedného príbehu sa v škole odohrala tragická a nešťastná nehoda. Chlapca skupina spolužiakov šikanovala len preto, lebo vyzeral ako bifľoš. Keď si šikanovaný chlapec umýval ruky na záchodoch, tak sa s ním zlá banda prišla „pohrať.“

Chlapca zozadu sotili tvárou do zrkadla nad umývadlom, ktoré sa rozbilo. Črepina sa zarezala hlboko do jeho krku. Chlapec sa otočil tvárou k bitkárom a držiac si krk sa pomaly zviezol k zemi. Po chvíli jeho hrdlo prestalo vydávať bublavý zvuk a chlapec prestal aj dýchať.

Skupina bitkárov to celé v horore sledovala. Nevedeli, čo mali robiť, no nechceli byť prichytení. Spod umývadla vytrhli podlahové dosky a ukryli pod ne chlapcove telo.

Kto navštívi školu Pine Haven a pozrie sa do rozbitého zrkadla, tak by mal uvidieť ducha chlapca. Podľa legendy stiahne každého ku sebe do zrkadla a zabije. Potom si jeho mŕtve telo zoberie ku sebe pod podlahové dosky.

www.flickr.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 13. júla 2018Zdroj www.thisisinsider.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: