Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hviezdy na Instagrame #197: Kelly Osbourne dopláca na chyby minulosti!

197
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Alessandra Ambrosio testovala vína, Zoe Saldana sa udržuje fit a David Beckham oslavuje narodeniny…

David Beckham mal narodky, olalá. Vek mu na príťažlivosti zatiaľ neubral, čo povieš?  *good*

So excited to be spending this special day with David and the kids in Marrakech! Welcome to Instagram @DavidBeckham! x vb #DB40

A photo posted by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Nicki Minaj prichádza s novou sériou selfie. Už sa fotí aj so snúbencom, aby sa jej žiadni chlapi zbytočne nevtierali, keď je zadaná.  *acute*

Dem @iwearglam hair extensions on fleeeeeek ?

A photo posted by Nicki Minaj (@nickiminaj) on

Kate Hudson vyrazila na dámsku jazdu. Vyzerá, že sa baví.  :-)

The eagles have landed… ? #GirlsOnTour? @sophielopez

A photo posted by Kate Hudson (@katehudson) on

Jessie J trénuje zadok, nech nemusí vzadu nosiť žiadnu ťažkú batožinu.  *good*

Car park workout next to the bus yes please @lastytouring

A photo posted by Jessie J (@isthatjessiej) on

Zoe Saldana si tiež dáva do tela. Štíhlosť nie je zadarmo! :-)

Morning workout with Mugsy our dog #fitnessfirst

A photo posted by Zoe Saldana (@zoesaldana) on

Kto by to bol povedal, že odstraňovanie tetovania bolí skoro tak, ako keď si ho dávaš robiť. Potvrdené od  Kelly Osbourne, ktorá to nazvala životnou lekciou!  *pardon*

#LifeLessons you have no idea how much tattoo removal hurts! #VomitInducing ???

A video posted by Kelly Osbourne (@kellyosbourne) on

Keby ju tak počula Kesha, ktorá má na nohe toto dúhové (možno iluminátske) čudo.  *no*

Alessandra Ambrosio testovala vínka, parádny tip na príjemný večer.  *yes*

Cheers to a great wine tasting in #Paris !! Thank u @martinkatzjewels ????? #chezamilouis #frenchcuisine #winetasting #sis #girlstrip

A photo posted by alessandraambrosio (@alessandraambrosio) on

Nešťastnica Britney Spears sa zrútila na pódiu a skončila s takouto čižmou.  *acute*

This boot was made for walkin

A photo posted by Britney Spears (@britneyspears) on

Soňa Skoncová je pravá hokejová fanúšička. Po dnešnej výhre mala určite pekný deň.  *good*

Každý deň nájdeš novú časť seriálu Hviezdy na Instagrame na najky.sk! Príď aj zajtra!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 2. mája 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: