Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hviezdy na Instagrame #198: Ako vyzerá XXL Kendall Jenner?

198
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Čo dostal na narodeniny David Beckham, kde strávila rande Drew Barrymore a kto vyplazil jazyk Becky G…

Nenamaľovaná a nevyspatá Rita Ora. A aj tak vyzerá dobre… *yes*

NOSTRILS!!! ?????????????#nomakeup+nosleep #metgalatime #airportselffffzone

A photo posted by Rita Ora (@ritaora) on

Justin Bieber sa vyfešákoval, aby sa s ľadovým pokojom mohol pozerať, ako tečie krv. A napodiv vyzerá celkom triezvo, alebo sa nám to len zdá?  *unknw*

Let's go champ #moneymayweather

A photo posted by Justin Bieber (@justinbieber) on

Kôň Becky G je poriadne drzý. Bez ostychu je vyplazil jazyk!  :-D

He had something else on his mind? my eyes are up here caballito

A photo posted by Becky Gomez (@iambeckyg) on

Miley Cyrus vyskúšala aplikáciu, ktorá podľa fotky uhádne vek. Teda, mala by. Že by sa trafila aspoň do mentálne úrovne?  *acute*

Yup @katyweaver

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Kendall Jenner vyzerá dobre aj v XXL verzii. Alebo máš iný názor?!  *cool*

what drone? ? #soho

A photo posted by Kendall Jenner (@kendalljenner) on

Drew Barrymore si vyšla na netradičné rande. Namiesto kina, súboj naživo!  *shock*

#datenight #fightnight

A photo posted by Drew Barrymore (@drewbarrymore) on

Paris Hilton zapózovala v kožených rukavičkách. Dnes môže ísť na motorke. *cool*

Thank you @BeGlammedNow! Such a sick beauty app! #Killingit tonight for the big #MayPac fight! You guys rock! ?

A photo posted by Paris Hilton (@parishilton) on

Serena Williams si v Madride poriadne užíva. A to napriek tomu, že sa dostáva do životu nebezpečných situácií.  :-)

Adventures in Madrid #thepredator #actionhero

A photo posted by Serena Williams (@serenawilliams) on

David Beckham je už štyridsiatnik. Ako darček dostal na narodeniny anglickú princeznú.  *blum*

Special evening with family and friends x #DB40 x ? @davidbeckham

A photo posted by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Máj –  lásky čas! Dominike Cibulkovej netreba hovoriť dvakrát!  :-)

Our sunday.. ❤️

A photo posted by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

Každý deň nájdeš novú časť seriálu Hviezdy na Instagrame na najky.sk! Príď aj zajtra!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 3. mája 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: