Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Lion Lou je späť! Pod iným názvom a v inom jazyku

Zaznam na celu obrazovku 14. 10. 2018 213018.bmp_.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com

Menej známy youtuber je späť! Lion Lou, človek so skvelou mimikou hlási opätovný návrat na scénu Youtube.

Po dvoch rokoch sa vracia na scénu Youtube. Lion Liou, 21-ročný youtuber, ktorý sa preslávil najmä skvelými skečmi a prácou s mimikou, otvára novú kapitolu svojej internetovej tvorby. Z dôvodu štúdia v Anglicku pozastavil vydávanie videí na určitý čas ale teraz sa vracia vo vylepšenej verzii a po anglicky.

Zaznam na celu obrazovku 14. 10. 2018 213221.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

The Rad Guy, tak znie názov nového skečového kanála. Ten síce beží už týždeň, no jeho určenie je iné ako to, ktoré mal  Lion Lou pred dvoma rokmi. The Rad Guy je pre medzinárodné publikum a sám autor už v pozvánke na starom českom kanáli pripomínal divákom, aby sa češtine v komentároch vyhýbali čo najmenej.

Zaznam na celu obrazovku 14. 10. 2018 211532.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Pre už dobre známy Youtube algorytmus by nedochádzalo k zobrazovaniu videí od The Rad Guy v zahraničí, pokiaľ by bol zahltený českými komentármi. Pre divákov, ktorých návrat Liona Loua teší, je zrejmá jedna vec. Pokiaľ nechcú zažiť demografické zablokovanie pre Česko a Slovensko ako v prípade PPPetra a Goga, musia podmienkam vyhovieť.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 15. októbra 2018Zdroj www.youtube.com Najky.sk, iDen Media s.r.o