Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Paranormálny vyšetrovateľ sa rozprával s duchom legendárneho komika Stana Laurela

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.oldtimeradiodownloads.com
reklama:
reklama:

64-ročný paranormálny bádateľ Micky Vermooch odhalí, čo nám slávny komik Stan Laurel chcel odkázať. Má aj fotografiu ako dôkaz toho, že sa s duchom Laurela naozaj stretol.

Stan Laurel bol členom známeho komického dua Laurel a Hardy. Spolu účinkovali vo viac ako sto krátkych filmoch, ktoré si pamätáme, a na ktorých sa zabávame až dodnes. Stan zomrel pred 53 rokmi, ale ani to ho nezastavilo v tom, aby nám odovzdal svoj posledný odkaz.

en.wikipedia.org

Micky Vermooch stretol ducha Laurela v jednom z kín v Amerike s názvom Kings cinema. Prechádzali sa spolu a duch mu porozprával, ako odpočíva v pokoji: „Toto je miesto, kde som prežil svoje šťastné časy. Sem patrím.“ Micky Vermooch trvdí, že Stan Laurel sa mu v takejto podobe zjavil preto, aby svet vedel, že je ešte s nami.

Fotografia ako dôkaz

Touto fotkou chcel dokázať Micky, že sa naozaj s duchom Laurela stretol. Fotografiu popísal ako časovú kapsulu z roku 1920, ktorá bola roky skrytá. Neuviedol, čo presne na nej máme vidieť, ale dá sa v nej rozoznať obrys tváre, ktorý sa podobá na Stana Laurela.

twitter.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 14. januára 2018Zdroj www.deccanchronicle.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: