Paranormálny vyšetrovateľ sa rozprával s duchom legendárneho komika Stana Laurela

Zdieľať

64-ročný paranormálny bádateľ Micky Vermooch odhalí, čo nám slávny komik Stan Laurel chcel odkázať. Má aj fotografiu ako dôkaz toho, že sa s duchom Laurela naozaj stretol.

Stan Laurel bol členom známeho komického dua Laurel a Hardy. Spolu účinkovali vo viac ako sto krátkych filmoch, ktoré si pamätáme, a na ktorých sa zabávame až dodnes. Stan zomrel pred 53 rokmi, ale ani to ho nezastavilo v tom, aby nám odovzdal svoj posledný odkaz.

https://en.wikipedia.org/wiki/Stan_Laurel#/media/File:Stan_Laurel_c1920.jpg

Micky Vermooch stretol ducha Laurela v jednom z kín v Amerike s názvom Kings cinema. Prechádzali sa spolu a duch mu porozprával, ako odpočíva v pokoji: „Toto je miesto, kde som prežil svoje šťastné časy. Sem patrím.“ Micky Vermooch trvdí, že Stan Laurel sa mu v takejto podobe zjavil preto, aby svet vedel, že je ešte s nami.

Fotografia ako dôkaz

Touto fotkou chcel dokázať Micky, že sa naozaj s duchom Laurela stretol. Fotografiu popísal ako časovú kapsulu z roku 1920, ktorá bola roky skrytá. Neuviedol, čo presne na nej máme vidieť, ale dá sa v nej rozoznať obrys tváre, ktorý sa podobá na Stana Laurela.

https://twitter.com/micky_gypsy/status/938464162669318145/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.deccanchronicle.com%2Flifestyle%2Fviral-and-trending%2F080118%2Fparanormal-investigator-claims-he-spoke-to-comedy-legend-stan-laurels-ghost.html

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom