Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Priateľ ju opustil kvôli nadváhe. Vymyslela preto tú najlepšiu odplatu, ktorou bola jej úžasná premena

Zena 2.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Veľa ľudí bojuje s nadváhou, no treba mať silnú vôľu. Táto žena ju má doteraz a vyzerá úžasne! 

Keď mladú ženu menom Sian Ryan opustil priateľ počas dovolenky, bola veľmi zničená. Stalo sa tak kvôli jej nadváhe, ktorú sa nesnažila v tom čase riešiť. Mohla sa obrátiť na svoju rodinu a naďalej žiť ako doteraz, no rozhodla sa, že jediný spôsob, ako dosiahnuť, aby vyzerala lepšie, je niečo na sebe zmeniť.

Vážila 117 kilogramov a mala pred sebou dlhú cestu. Odhodlala sa vzdať svojich obľúbených potravín a začala chodiť do posilňovne. Jej premena začala na bežiacom páse. Než sa spamätala, kilá začali ubúdať.

Teraz má Sian 68 kilogramov a nikdy sa necítila lepšie vo svojom tele. Dodržuje správnu stravu, pravidelne cvičí a vzdala sa všetkých zlých návykov. Za nadváhu viní Sian svoju lenivosť a zlé stravovacie návyky.

Ona a jej priateľ mali podobné životný štýly. No po tom, ako ju opustil, urobila to najlepšie, čo mohla. Pretože jej premena je neuveriteľná a jej teraz už ex-priateľ ju môže len obdivovať.

Teraz vyzerá a cíti sa lepšie, ako kedykoľvek predtým, a vedie zdravý životný štýl, na ktorý je pyšná!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 29. januára 2017Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: