Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Príbeh prvého internetového kanibala! Telo si odložil do zásoby!

MEIWES
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Armin Meiwes, who was convicted of killing and eating another man, waits for the beginning of his retrial at a regional court in Frankfurt, central Germany, Thursday, Jan. 12, 2006. Armin Meiwes was sentenced by a court in the city of Kassel to 8 1/2 years for manslaughter in the 2001 death of Bernd Juergen Brandes, 43. Prosecutors appealing that sentence said he should be given a life sentence for murder. (AP Photo/Michael Probst)
reklama:
reklama:

Kanibalizmus je niečo, čoho sa extrémne desíme. Je to záhadné, nechutné a nepochopiteľné. No to, čo je na kanibalizme najstrašidelnejšie, je to, že kanibali sú ozajstní a žijú medzi nami. Jedným z kanibalov, ktorý napokon skončil za mrežami, je aj Armin Meiwes. Ten dostal prezývku „kanibal z Rotenburgu“ a je prvý známym prípadom kanibala, ktorý si svoju obeť vyhliadol online…

Prípad, ktorý dodnes šokuje, sa stal ešte v roku 2001. Vtedy sa na internete objavil inzerát, v ktorom sa hľadal „dobre stavaný muž vo veku 18 až 30 rokov na porážku a následne skonzumovanie.“ Ťažko tomu uveriť, ale na inzerát zverejnený na stránke The Cannibal Cafe sa mu naozaj niekto ozval. Stránka bola v tom čase určená pre ľudí, ktorí mali tendencie ku kanibalizmu, no Meiwes bol prvý, kto si na nej hľadal niekoho na večeru.

Armin Meiwes, nemecký počítačový technik, dostal ponuku od muža menom Bernd Jürgen Armando Brandes. Tento muž v strednom veku sa takýmto spôsobom rozhodol ukončiť svoj život. Muži sa stretli na Vianoce a natočili hrozné video, ktoré zobrazuje tie najohavnejšie činy. Polícia pri vyšetrovaní zistila, že Brandes pred smrťou napísal svojej rodine list, v ktorom sa priznal k homosexualite. Svoju orientáciu však dlhé roky tajil, dokonca bol 7 rokov ženatý.

MEIWES
Foto: SITA/AP

Celé besnenie sa odohralo vo vrahovom dome. Najskôr si však poriadne vypili, užili lieky od bolesti a potom sa začali otrasné jatky, počas ktorých prišiel Brandes o svoje prirodzenie. Šialení muži ho následne spoločne zjedli po tom, čo ho kanibal opiekol na cesnaku. Brandes následne ležal tri hodiny vo vani a krvácal a jeho budúci vrah si medzitým čítal knihu Star Trek. Až potom ho podrezal a jeho telo rozporcoval.

GERMANY CANNIBAL MOVIE
Foto: SITA/AP

A akoby toto už nebolo dosť, celé hrozné divadlo si šialený vrah nahral na video.  Meiwes uchovával telo muža v mrazničke a postupne z neho jedol. Podľa slov kanibala žije v Nemecku minimálne ďalších 800 kanibalov, ktorí majú na internete komunitu. Dnes sedí tento šialený vrah, ktorý na súde opisoval detaily svojho vyčíňania s chladnokrvnou presnosťou, v nemeckom väzení.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 3. marca 2015Zdroj viralnova.com , © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., SITA/AP
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: