Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Rozvedení manželia sa stretli po 30 rokoch. Z toho, čo sa stalo, budeš mať husiu kožu.

Horizon33_2016 4 6_9 58 8 1.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Tento pár má za sebou naozaj netradičný životný príbeh. Marina Abramović a Ulay Laysiepen sú umelci, ktorí sa spoznali v sedemdesiatych rokoch v Amsterdame. Vzali sa, no ich manželstvo trvalo len osem rokov. Ako to dopadlo, keď sa po tridsiatich rokoch opäť uvideli?

Marina a Ulay si po osemročnom vzťahu povedali, že je čas, aby každý išiel vlastnou cestou no a svoj vzťah sa rozhodli ukončiť zaujímavým spôsobom. Vybrali sa na Veľký Čínsky múr a každý išiel z jedného konca na druhý. V strede sa stretli, aby sa naposledy videli a povedali si zbohom. Odvtedy ubehlo už 30 rokov, počas ktorých sa nevideli ani raz.

Horizon33_2016 4 6_9 58 17.png
youtu.beFoto: youtu.be

Marina, ktorá sa umeniu venuje naďalej, však usporiadala v New Yorku zaujímavé predstavenie. Počas neho zdieľala ticho s človekom, ktorý si sadol oproti nej. Pozerali sa jeden druhému do očí a v tichosti zdieľali prítomnosť jeden druhého počas jednej minúty. Všetko to boli ľudia, ktorých Marina nepoznala. Až na jedného.

Horizon33_2016 4 6_9 58 25.png
youtu.beFoto: youtu.be

Prišiel totiž jej bývalý manžel Ulay a ich stretnutie po 30 rokoch bolo veľmi zvláštne.

Horizon33_2016 4 6_9 58 57.png
youtu.beFoto: youtu.be

Ani jeden z nich sa neubránil slzám…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 11. novembra 2018
reklama:
reklama:
reklama: