Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vrahovia filmári 3. časť. Predávkovaní homosexuáli a zabijak mačiek

Machete Killer
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.comkill|107942/f=CPIHVX/p=8/s=DynamicRank
reklama:
reklama:

Názov článku asi nevyžaduje bližšie vysvetlenie ako to, že na svete existujú tak zvrátení ľudia, ktorí nielenže vraždia, ale svoje zločiny aj dokumentujú. Veľa z takýchto videí bolo nahratých online a nie je známe, ktorých linky sú ešte stále platné, preto do tohto článku nebudú zahrnuté a dúfame, že ich ani nebudete vyhľadávať. V tomto článku sa dočítate viac o ľuďoch, ktorí mali spoločnú záľubu nielen vo vraždení, ale aj filmovaní.

LUKA MAGNOTTA

V roku 2010 narazil zvierací aktivista na videá na 4chan, na ktorom sa objavuje muž dusiaci dve mačky. Tento nález podnietil vznik veľkej skupiny web-detektívov, ktorí sa snažili vypátrať zvráteného autora videa na základe pár indícií: v pozadí počuť ruštinu, deka, ktorá bola predávaná len na jednom mieste a model vysávača, ktorý vrah použil pri vraždení mačiek. Výskum týchto amatérskych dobrovoľníkov viedol k užívateľovi Facebooku s menom Luka Magnotta. Luke bol obyvateľom Kanady a mal bohatú minulosť. Výskumníci podali sťažnosti, ale nedočkali sa ničoho. Luke ďalej pridával videá, na ktorých zabíja mačky a výskumníci ďalej pátrali po Lukovej adrese. Po pár mesiacoch dostali tip na online video, kde opäť vystupuje vrah a ktoré im vyrazilo dych. Vo videu postava v tmavom oblečení chodí okolo zviazaného nahého muža. Sekáčikom na ľad bodne do obete stokrát, kým ho neroztrhá. Teraz už polícia venovala záhadnému Lukovi pozornosť. Luka sa ocitol na zozname Interpolu medzi najhľadanejšími osobami a do týždňa bol za mrežami.

https://sk.pinterest.com/pin/463026405413570788/
sk.pinterest.com

STEPHEN PORT

Anglická polícia dostala v roku 2016 oznámenia od viacerých mladých homosexuálov, ktorí tvrdili, že mali znepokojujúce skúsenosti zo stretnutí so 41-ročným Stephenom Portom. Zoznámili sa cez mobilnú aplikáciu, kde si písali až k dohodnutiu stretnutia. Stephen im pichol neznáme lieky a obete upadli do bezvedomia. Pre políciu to bol posledný bod potrebný na spojenie viacerých vrážd. Mohli prepojiť štyri telá nájdené počas posledných 15 mesiacov neďaleko bytového domu, v ktorom býval Stephen. Telá patrili mladým gayom, ktorí zomreli na predávkovanie. Port mal sklon k sexu s mužmi v bezvedomí a často pritom natáčal sám seba ako znásilňuje obete, ktoré o sebe nevedia. Najmenej 12 mužov mal k sebe nalákať, predávkovať ich a potom zavliecť von, kde ich nechal len tak, dokonca im pobral mobilné telefóny a naaranžoval okolo nich nádobky na drogy. Až keď obete, ktoré prežili, začali postupne nahlasovať na polícii svoje zážitky, mohla polícia spojiť mŕtve telá so Stephenom. V súčasnosti prebieha súd.

https://sk.pinterest.com/pin/476396466816055631/
sk.pinterest.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 6. decembra 2016Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: