Spánková paralýza! Ľudia opísali svoje desivé zážitky - 5. časť

Zdieľať
Spankovaparalyzapribehytitulna5.jpg

O spánkovej paralýze už väčšina z vás rozhodne počula, mnohí ste ju taktiež zažili na vlastnej koži. Ak ste o tomto fenoméne ešte nečítali naše prechádzajúce články a chceli by ste sa dozvedieť niečo viac, odkazy na ne nájdete nižšie. Môžete sa v nich dočítať o rôznych faktoch či bytostiach, ktoré ľudí v noci navštevujú.

Spánková paralýza môže byť veľmi často sprevádzaná zvukovými, ale aj vizuálnymi halucináciami. Môžete vidieť desivé postavy a bytosti, počuj čudné hlasy či iné znepokojujúce zvuky. Čo videli pri svojej posteli títo ľudia, sa dočítate na nasledujúcich riadkoch. V tejto časti vám prinášame príbeh ženy, ktorú sa z postele snažia stiahnuť temné a hrôzostrašné entity.

Stiahnutá z postele

„Prežila som hroznú nehodu, pri ktorej ma kopol kôň do hlavy. Výsledkom bola okrem iných zranení aj zlomená čeľusť. Tú som mala následne zafixovanú a zadrôtovanú. Bývala som poriadne hladná a vyčerpaná.

Http://intoweakness.blogspot.com/2014/06/

Spánkovou paralýzou som trpela aj predtým, no nikdy to nebolo nič, čo by sa aspoň z časti vyrovnalo nasledujúcemu obdobiu po nehode. Prichádzalo to každú jednú noc, celý mesiac, niekedy aj viackrát za sebou. Hneď vedľa postelí máme šatník so zrkadlami, samozrejme na mojej strane. Dvere do spálne nechávam vždy otvorené. Veľmi často som sa z ničoho nič prebúdzala uprostred noci a pohlcoval ma pocit čudesnej negatívnej energie, ktorú vystriedal pocit, že sa so mnou okrem môjho manžela nachádza v izbe niekto ďalší.

Https://pixabay.com/en/bedroom sleeping bed furniture 405920/

Vtom som cítila, ako ma niečo ťahá za ruku z postele – smerom k zrkadlám. Nočná mora pokračovala rýchlym spádom, na posteli som mala už iba chrbát. Všetko to sprevádzal pocit, akoby ma niekto škrtil, nemohla som kričať a ani sa svojvoľne pohnúť. Chcela som upozorniť môjho manžela, ktorý ležal vedľa mňa, no nemohla som.

Tieto zážitky boli naozaj strašné a unavujúce. Zachádzalo to až do takej fázy, že som mala strach zo spánku. Môj manžel mi taktiež povedal, že som bola námesačná, no na nič také som si nespomínala. Vraj ma niekoľkokrát našiel na chodbe. Bola som z toho naozaj vynervovaná.

Https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Interior,_washbasin,_mirror,_bed_Fortepan_86326.jpg

Po tom, čo som zavesila príspevok so svojím problémom na reddit, bolo mi poradené, aby som zakryla zrkadlá, ktoré máme v spálni. Urobila som tak a pomohlo to aspoň zmierniť počet týchto nočných zážitkov na dobu, až kým som nezačala znova pracovať. Vtedy začala spánková paralýza pomaly miznúť.

Nedávno sa však paralýza vrátila a s nimi aj moje denné bolesti hlavy a migrény. Niekedy som počas spánkovej paralýzy schopná dostať zo seba nejaký zvuk (aj keď sa snažím kričať z plných pľúc) a vďaka tomu ma môj manžel niekedy prebudí.

Https://pixabay.com/en/death darkness dark hood hooded 164761/

Počas môjho posledného zážitku som videla čiernu postavu (akoby bola od hlavy až po päty odetá v čiernej koži), ako sa ma snaží stiahnuť z postele – za hlavu! Neskutočne mrazivý pocit. Cítila som sa pri tom, akoby som bola v spomalenom čase, a zo všetkých síl som sa snažila natiahnuť ruky a prsty cez postel k môjmu manželovi. Nebolo to však možné.

Najviac ma udivuje to, že väčšina z nás, ktorí zažívame spánkovú paralýzu, vidíme rovnaké čierne postavy a prežívame rovnaké hrôzy…“

Na ďalší príbeh sa môžete tešiť už čoskoro.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom